17 czerwca br. klasy „0”, II, III wraz z paniami pojechały na wycieczkę do Łeby.

Naszym celem był  Park Dinozaurów w Łebie. Pogoda tego dnia była przepiękna, humory dopisywały, zapowiadał się bardzo udany dzień.

Atrakcji było co niemiara. Spacer po uroczych terenach parku sprawił dzieciom wiele radości.  Oprócz przepięknej przyrody i niesamowitych przestrzeni dzieci mogły podziwiać największe i najbardziej znane gatunki prehistorycznych gadów.

Rozpoczęliśmy od spaceru przez gęste, wysokie trzciny, dalej droga wiodła przez otwarte tereny, jaskinie, kolejne odsłony prehistorycznych gadów w leśnym zaciszu. Widzieliśmy i skorzystaliśmy z napędzanych  pedałami pojazdów Flinstonów. Byliśmy na diabelskim młynie, zjeżdżalniach wodnych . Zwiedziliśmy bajlandię, zamek strachu,wioskę indiańską, kopalnię złota, a na końcu małe zoo, gdzie dzieci miały okazję zapoznać się z różnymi gatunkami zwierząt, takich jak:  kozy, lamy, antylopy czy konie.

Skorzystaliśmy również z  olbrzymiego placu zabaw .Wszyscy wrócili zmęczeni, ale zadowoleni, pełni wrażeń i przemiłych wspomnień.