Dnia 28 listopada, korzystając z zaproszenia Szkoły Podstawowej im. Danuty Siedzikówny ps. „Inki” w Podjazach,  nasi uczniowie wzięli udział w VIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim zatytułowanym „Las w poezji”.

W swoim założeniu współzawodnictwo konkursowe ma za zadanie popularyzację literatury pięknej związanej z tematyką leśną oraz  poszukiwanie nowatorskich interpretacji znanych utworów literacko-poetyckich, a patronat nad tym wydarzeniem sprawowało Nadleśnictwo Lipusz.

Naszą szkołę reprezentowali: Kaja Knopik, Laura Żabińska, Julian Rekowski, Kamil Zabrocki i Wiktoria Wolter. Uczniowie recytowali w trzech grupach wiekowych. Z wielką radością informujemy o odniesionych sukcesach naszych reprezentantów! Otóż  Kaja Knopik zajęła pierwsze miejsce w kategorii uczniów klas I-III, a Wiktoria Wolter uzyskała drugie miejsce w najstarszej grupie wiekowej .

Laureatom i wszystkim pozostałym uczestnikom gratulujemy !