29 czerwca 2018 roku w siedzibie głównej BAUKRANE w Gdańsku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom drugiej edycji konkursu plastycznego „Buduj z BAUKRANE!”. Było to wspaniałe wydarzenie, ponieważ młodzi artyści przybyli do firmy osobiście, by odebrać nagrody od przedstawicieli firmy oraz opowiedzieć historie stworzenia  swych niesamowitych prac..Wśród laureatów znalazły się przedstawicielki naszej szkoły. Uczennica – Julia Breza zdobyła III miejsce w konkursie i otrzymała voucher w wysokości 500 zł do wykorzystania w sklepie Decathlon oraz pani Beata Laska, która może również cieszyć się nagrodą w wysokości 500 zł do wykorzystania w Empiku. To drugi tak wielki sukces uczennicy. Należy przypomnieć, że Julia została laureatką II miejsca w konkursie plastycznym  Aktywne Kaszuby  pt: „100-lecie odzyskania niepodległości Polski. Franciszek Kręcki – pomorski bohater Niepodległej”, organizowanym przez Zrzeszenie Kaszubsko – Pomorskie i Stowarzyszenie Trefl Pomorze i otrzymała aparat fotograficzny.

Pragniemy nadmienić, iż rok temu uczeń Michał Pastwa, znalazł się w grupie wyróżnionych przez firmę Baukrane 10 osób. Dodatkowo praca Michała została umieszczona w kalendarzu firmy  na 2018 rok.

Mamy nadzieję, że tak dobrze rozpoczęty nowy rok szkolny zapowiada wiele wspaniałych wydarzeń w kolejnych miesiącach.