Po wygranych zawodach powiatowych, nasze piłkarki nożne pojechały na półfinały wojewódzkie do Pączewa. Tam rywalizowały z drużynami z powiatów: Starogard Gdański, Pruszcz  Gdański i Chojnice. W pierwszym meczu z mistrzyniami powiatu Pruszcz Gdański  dziewczęta wygrały 5:1, w kolejnym spotkaniu pokonały 6:0 drużynę z Pączewa. Najwięcej emocji przyniósł nam mecz z Czyczkowami, w którym Kalisz wygrał 2:1. Ta wygrana sprawiła, że nasze dziewczęta zajęły pierwsze miejsce w półfinałach wojewódzkich igrzysk dzieci w piłce nożnej dziewcząt i awansowały do finału wojewódzkiego. W ostatnim dniu maja dziewczęta pojechały na finał do Gdyni. Tam po losowaniu grup przystąpiły do rywalizacji sportowych. W pierwszym meczu zremisowały 0:0 z bardzo trudnym przeciwnikiem z Nowego Stawu. Kolejny mecz w grupie dziewczęta przegrały 1:0 i zajęły 3 miejsce w grupie. W fazie finałowej drużyna z Kalisza walczyła z Gdańskiem i wygrała 2:0 zajmując ostatecznie 5 miejsce w finale wojewódzkim. Skład drużyny: Aleksandra Liedtke –kapitan zespołu, Zofia Schütz, Agnieszka Liedtke, Łucja Żabińska, Antonina Czarnowska, Natalia Banaszak, Małgorzata Sobiecka, Jagoda Darznik, Paulina Schütz i Laura Żabińska.

Opiekun: Przemysław Kozłowski