Uczennice naszej szkoły po raz kolejny miały możliwość zaprezentowania swoich talentów muzyczno – językowym w organizowanym już po raz dziewiąty w Wielkim Klinczu Przeglądzie Piosenki Obcojęzycznej.

Głównym celem przeglądu jest promowanie talentów wokalnych, językowych i muzycznych uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu kościerskiego. Warto nadmienić, iż tegoroczna edycja przeglądu odbywała się pod honorowym patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Uczestnicy przeglądu zaprezentowali łącznie 35 utworów, rywalizując w kategorii solistów i zespołów. Naszą szkołę reprezentowały: Łucja Żabińska wykonując utwór Eda Sheerana „I see fire”, zdobywając tym samym trzecie miejsce w kategorii szkoły podstawowej oraz Wiktoria Stoltmann, która równie mocno zachwyciła publiczność wykonaniem piosenki Celine Dion „My heart will go on”.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów muzycznych.

0001

0002

0003

0004

0005

0006

0007