W piątek, 27 kwietnia uczennice naszej szkoły wzięły udział w  II Międzyszkolnym Konkursie Muzyczno Językowym w Lipuszu, którego celem była popularyzacja śpiewu jako formy rozwoju i ekspresji oraz zachęcenie dzieci i młodzieży do nauki języków obcych. Występy podzielono na 3 kategorie: klasy I – III, klasy IV – VII oraz gimnazjum. Prezentowanym umiejętnościom wokalnym, muzycznym i językowym przysłuchiwało się 3 – osobowe jury. Reprezentantki naszej szkoły nie sprawiły nam zawodu: Wiktoria Stoltmann z klasy VI zdobyła I miejsce za wykonanie utworu „Riptide” oraz Łucja Żabińska z klasy V piosenką „I see fire” wyśpiewała II miejsce. Niebywałe wrażenie wywarł na nas występ Zuzanny Knopik, uczennicy klasy III, która rewelacyjnie zaśpiewała w języku angielskim piosenkę „I can see the light”, zdobywając tym samym I miejsce w kategorii klas I- III. Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów muzycznych.

0001

0002

0003

0004

0006

0007

0008

0009