„DZIEWCZYNY Z KALISZA” – taką nazwę przyjęła drużyna piłkarek nożnych naszej szkoły w Turnieju o Puchar Tymbarka, jej skład to:

8. Anna Kłopotek

Po eliminacjach powiatowych, gdzie drużyna zajęła 1 miejsce i wywalczyła awans do finału wojewódzkiego, 16 kwietnia br. pojechaliśmy do Gdańska na stadion Lechii na finałowe rozgrywki.

Po losowaniu trafiliśmy do grupy razem z drużynami z Marzęcina, Nowego Stawu i Gdańska. Rozgrywki grupowe zakończyliśmy na 1 miejscu, po dwóch zwycięstwach i jednym remisie. W ćwierćfinale nasze dziewczyny wysoko pokonały swoje rówieśniczki z Łebuni, aż 8:2. W półfinale trafiliśmy na mistrza powiatu chojnickiego drużynę z Czyczków – wynik 5:1 dla nas. Wielki finał z Luzinem – 4:2 dla naszych dziewczyn i awans do FINAŁU OGÓLNOPOLSKIEGO W WARSZAWIE, który odbędzie się w weekend majowy zakończony finałem na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Ponadto Aleksandra Liedtke została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.