Ostatnią przedadwentową okazją do zabawy są tzw. andrzejki. Z tej okazji uczniowie klas IV- VIII wraz z nauczycielami zorganizowali w naszej szkole wieczór andrzejkowy. W tym dniu dla dzieci zorganizowano różne atrakcje jak loteria fantowa, wróżby, konkursy, tańce integracyjne i odkrywcze zabawy. Wszystko  cieszyło się wielkim zainteresowaniem i wywołały wielką radość na  twarzach dzieci. Uczniowie, gdy zgłodnieli, mieli możliwość skorzystania z małej gastronomi przygotowanej przez nauczycieli. Pedagodzy oferowali: popcorn, gofry z bitą śmietaną, galaretkę, muffinki, kanapki typu sandwich i soki. Oczywiście nie zabrakło także dobrej muzyki. Miłośnicy tańca mogli dać upust swojej energii na parkiecie.