przybory_2

Rocznik 2003

Rok szkolny 2015/2016
wychowawca: Kinga Kuczkowska

Błaszkowski Szymon

Datta Agata

Kulas Filip

Kulas Julia

Landowska Barbara

Miloch Marcin

Narloch Michał

Plata Szymon

Schutz Jakub

Sobiecka Monika

Turzyńska Wiktoria

Turzyński Radosław

Tuszkiewicz Nikodem

przybory_2

Rocznik 2002

Rok szkolny 2014/2015
wychowawca: Teresa Breza

Banaszak Krystian

Cybulska Martyna

Jaszul Faustyna

Kraszkiewicz Maksymilian

Kryzel Emilia

Mazurkiewicz Katarzyna

Pażątka Lipiński Piotr

Sobiecki Marek

Trzebiatowska Zuzanna

Wałdoch Natalia

Zabrocka Zuzanna

Zabrocki Paweł

przybory_2

Rocznik 2001

Rok szkolny 2013/2014
wychowawca: Romana Synak

Breza Jenssen Vanessa
Breza Maciej Jakub
Breza Maciej Józef
Breza Małgorzata
Breza Marita
Czarnowski Wiktor
Ebertowska Weronika
Kleinschmidt Kacper
Markowski Damian
Recław Paweł
Skiba Natalia
Trzebiatowska Martyna
Turzyńska Wiktoria
Turzyński Przemysław
Wałdoch Alicja
Zieliński Adrian
Żabiński Marcin
Żywicka Katarzyna

przybory_2

Rocznik 2000

Rok szkolny 2012/2013
wychowawca: Andrzej Nakielski

Branicka Magdalena
Breza Agata
Breza Tomasz
Brzezińska Aneta
Chmielewska Symona
Główczewska Alicja
Kleinschmidt Karolina
Knut Dawid
Kopp-Ostrowski Kacper
Turzyńska Barbara
Wantoch-Rekowski Adrian

przybory_2

Rocznik 1999

Rok szkolny 2011/2012
wychowawca: Teresa Breza

Branicka Karolina
Breza Bartłomiej
Breza Bożena
Gołuńska Paulina
Kulas Hubert
Nakielska Alicja
Nowicka Wiktoria
Plata Patrycja
Rekowska Barbara
Sobiecki Paweł
Stark Martyna
Turzyński Tomasz
Żabińska Weronika

przybory_2

Rocznik 1998

Rok szkolny 2010/2011
wychowawca: Romana Synak

Błaszkowska Anna
Breza Jenssen Helena
Breza Wiktoria
Czapiewska Liwia
Datta Patrycja
Ginter Monika
Główczewski Wojciech
Kopp-Ostrowski Dawid
Kulas Klaudia
Kulas Nikola
Markowski Robert
Mientki Paweł
Miler Patrycja
Wiecki Remigiusz
Windorpska Paulina
Zabrocka Karolina
Zych Jakub

przybory_2

Rocznik 1997

Rok szkolny 2009/2010
wychowawca: Piotr Laska

Blok Edwin
Blok Natalia
Breza Kamila
Breza Patrycja
Breza Rafał
Brzezińska Andżelika
Delik Gracjan
Falkowski Mateusz
Góra Aleksandra
Góra Ewa
Kleinschmidt Maciej
Knopik Damian
Kozikowska Kinga
Landowska Sabina
Laska Karolina
Mientki Bartłomiej
Muchowski Tomasz
Nakielski Bartłomiej
Plata Dawid
Rekowska Joanna
Strojk Martyna
Wałdoch Jakub
Zabrocka Katarzyna
Zabrocki Tomasz

przybory_2

Rocznik 1996

Rok szkolny 2008/2009
wychowawca: Andrzej Nakielski

Breza Andżelika
Brzezińska Anna
Kaszubowska Agata
Kozikowska Żaneta
Trzebiatowski Kacper
Turzyńska Kamil
Wiecka Patrycja
Zabrocka Magdalena
Zabrocki Przemysław
Zych Sandra

przybory_2

Rocznik 1995

Rok szkolny 2007/2008
wychowawca: Jolanta Ryba

Barnaś Mateusz
Breza Krystian
Breza Piotr
Cybulski Filip
Kop-Ostrowski Zbigniew
Literski Krzysztof
Mazurkiewicz Matylda
Rolbiecki Damian
Rolbiecki Kacper
Sprawka Paulina
Weissgerber Marzena
Wiecka Paulina

przybory_2

Rocznik 1994

Rok szkolny 2006/2007
wychowawca: Piotr Laska

Borzyszkowski Jacek
Ginter Józef
Gołuński Mateusz
Gostkowski Tomasz
Knopik Agnieszka
Kozikowski Krystian
Kuczkowska Karolina
Kulas Kamil
Landowski Paweł
Lerke Daniel
Nakielska Barbara
Pepliński Michał
Recław Dawid
Rolbiecki Dawid
Trzebiatowski Norbert
Turzyński Jan
Zabrocki Sławomir
Zabrocka Sylwia
Żywicka Ewelina

przybory_2

Rocznik 1993

Rok szkolny 2005/2006
wychowawca:

Breza Patrycja
Cybulski Adrian
Czapiewski Piotr
Datta Łukasz
Falkowski Łukasz
Główczewska Barbara
Góra Martin
Hoppe Katarzyna
Kaszubowska Monika
Kiedrowicz Monika
Kleinszmidt Zbigniew
Kopp Ostrowski Krystian
Kulas Rafał
Landowski Piotr
Łukowicz Weronika
Markowska Marzena
Markowska Monika
Mazurkiewicz Fabian
Plichta Radosław
Sztandera Natalia
Szulta Maciej
Turzyńska Ewa
Wirkus Anna